برگزاری جشن گلریزان در روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در ندامتگاه مرکزی کرج

۲۰خرداد هم زمان با روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای به همت مدیر ندامتگاه مرکزی کرج جشن گلریزان به نیت فراهم نمودن پول دیه زندانیان بی بضاعت و نجات آنها از اجرای حکم قصاص در اندرزگاه های ندامتگاه شهر کرج برگزار گردید.

فتاحی در خصوص اجرای چنین برنامه ای گفت: زندانیان بیشتر هم نوعان و هم جنسان خود را درک می کنند و برگزاری جشن گلریزان فرهنگ نوع دوستی را ترویج می دهد.

وی خطاب به مددجویان گفت: کنترل خشم بسیار مهم است و بیشتر نزاع های منجر به قتل به خاطر کنترل نکردن خشم است، انسان گاهی خشم کار دستش می دهد و بعد پشیمان می شود که دیگر پشیمانی سودی ندارد.

مدیر ندامتگاه مرکزی کرج افزود: از این گونه حوادث ممکن است برای هر یک از ما پیش بیاید اما کسی حسرت نمی خورد که همچون پهلوانان بر نفس خودش غالب شود و خشمش را کنترل کند اما متاسفانه گاه آنچه که نباید بشود می شود و ما اکنون می خواهیم امیدی دوباره به کسانی ببخشیم که واقعا پشیمان هستند و این از خصلت های پهلوانان است.

فتاحی که خود از پیشکسوتان عرصه کشتی و ورزش پهلوانی است ازمددجویان خواست تا بدون اجبار و در حد توان هر کس به اندازه بضاعت خود به احدی از مددجویان اصلاح شده که با کمک کارکنان ندامتگاه مرکزی موفق به اخذ رضایت از اولیای دم به شرط پرداخت دیه شده بود کمک نمایند و این امر با استقبال گسترده مددجویان قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار