برنامه های فرهنگی سال ۹۵ در اندرزگاههای زندانهای استان البرز تدوین شد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : در جلسه ای که با حضور سید جواد تهامی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان البرز  برگزار شد برنامه های فرهنگی ۹۵ابلاغی از سوی ستاد سازمان به رئیس اداره فرهنگی ندامتگاههای تابعه ابلاغ شد

این گزارش می افزاید : در این  جلسه احمد شربتی علایی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه مرکزی کرج در محل حسینیه مرکزی به همراه همیاران فرهنگی اندرزگاههاحضور داشتند و برنامه ها و سیاست های کلی اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان البرز به همیاران فرهنگی اندرزگاههای ندامتگاه مرکزی کرج ابلاغ گردید.

این گزارش حاکیست در ابتدا احمد شربتی علایی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه مرکزی کرج ، از همراهی مددجویان در اجرای برنامه های فرهنگی تشکر کرده و از عملکرد آن اداره گزارشی را نیز ارائه نمود . وی همچنین در ادامه افزود فضای بهینه در زندان زمانی است که مددجو با حضور و مشارکت فعال در برنامه های فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی و… احساس کنند که از نظر روحی و روانی و جسمی اصلاح شده است و این مهم با حضور شما همیاران بسیار تاثیر گذار است .

بنابر این گزارش  سید جواد تهامی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه مرکزی کرج خطاب به همیاران فرهنگی گفت : به عنوان همیار ، خود شما باید الگوی بندها و اندرزگاهها باشید تا با الگو برداری از شیوه رفتار و بیان شما سایر مددجویان نیز جذب برنامه های اصلاحی شوند .

در ادامه نیز برنامه ها و سیاست های فرهنگی آن اداره کل به همیاران فرنگی ابلاغ گردید و از همه حاضرین خواست تا در پیشبرد این اهداف تلاش و کوشش وافر انجام دهند . در پایان همیاران فرهنگی نیز دیدگاههای خود را مطرح و رئیس اداره فرهنگی زندانهای استان البرز پاسخگوی سئوالات آنان شد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار