بخش مهمی از امنیت زندان مرهون زحمات سربازان فعال و وظیفه شناس است

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس معتقد سرپرست ندامتگاه پس از شرکت در مراسم صبحگاه سربازان وظیفه یگان حفاظت ندامتگاه در نشستی صمیمی شنونده درد دلها و مشکلات سربازان شد.

وی در اشاره به لزوم هوشیاری سربازان زندان در ایجاد امنیت در مقایسه با دیگر سربازان اظهار داشت: سرباز زندان با توجه به شرایط خاص و متفاوت مکانی باید هوشیارتر از سربازان جاهای دیگر باشند زیرا با مددجویان با هوش سروکار دارند که کوچکترین غفلت مشکلات جبران ناپذیری را می تواند بهمراه داشته باشد به اعتقاد جامعه شناسان ارتکاب جرم در اکثر موارد نشان دهنده ی هوش بالای مجرم است که در جهت منفی استفاده می شود و این وظیفه شما سربازان را در برقراری امنیت صد چندان می کند.

معتقد با بیان آسیبهای در کمین سربازان گفت: یکی از آسیبهای بسیار بزرگ و مخاطره آمیز برای شما سربازان آینده ساز، ارتباط با زندانی است زیرا فاصله ی شما یک میله است که چه بسا با یک لغزش خدایی نا خواسته شما نیز به مجموعه ی پشت میله ها می پیوندید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نظام زندانبانی نیز در قبال سربازان وظایفی دارد گفت: شما امانتهایی هستید که خداوند و خانواده ی شما مدتی شما را به امانت به ما سپرده اند. مولا علی علیه السلام می فرماید: سرباز زینت کشور است . لذا ما نیز در قبال شما جوانان که زینت و افتخار مجموعه ی زندانبانی هستند وظایفی داریم که امیدواریم این وظایف را هر چند با امکاناتی محدود به نحوی مطلوب به انجام برسانیم و شرمنده ی حضرت باری تعالی و خانواده محترمتان نباشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار