با مساعدت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، سه مددجوی زندانی آزاد شدند

با همکاری و مساعدت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، سه مددجوی جرایم مالی غیرعمد و غیربزهکاری از زندان آزاد گردیدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز، محمدباقر مقدسی مدیرعامل ستاد دیه اسیتان البرز، با بیان خبر فوق افزود: هر ساله مقارن با ایام سال نو، ادارات ، موسسات ، شرکت ها و خیرین عزیز، با مراجعه به ستاد دیه استان البرز، در راستای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد، مساعدت های ویژه ای به عمل می آورند که نمونه این حرکت، آزادی سه مددجوی زندانی که به دلایل غیرعمدی و غیربزهکاری تحمل حبس می نمودند، با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز ، از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند. وی با اشاره به وجود بیش از سیصد زندانی در زندانهای استان البرز به دلیل محکومیت های غیر عمدی، اظهار داشت: امیدواریم با ادامه این روند در خصوص کمک و مساعدت دیگر ارگانها و خیرین نیکوکاران نیک اندیش، شاهد آزادی بیشتر مددجویان زندانی غیر بزهکار باشیم تا خانواده آنان نیز در این ایام سال نو، طعم شیرین باهم بودن را بچشند و کانون این خانواده ها گرم تر شود ان شاءلله
گفتنی است: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز برای دومین بار است که در سال جاری مبادرت به کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد می نماید که جای بسی تشکر و قدردانی دارد. اجرکم عندالله.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار