با حضور مدیر کل زندانهای استان البرز : برپایی ضیافت افطار سربازان وظیفه زندانهای استان البرز

سفره ضیافت افطار سربازان وظیفه زندانهای استان البرز شب گذشته باحضور سیدعبداله مرتضوی ، کاظمی معاون دادستان مرکز استان البرز ، شهیدی خواه قاضی ناظر بر زندان ، شورای معاونین ،مدیران ندامتگاه ها و فرمانده یگان حفاظت زندانهای البر و جمع دیگری ازمسولین و قضات برپا شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان البرز قبل از افطار مدیر کل زندانهای استان البرز با حضور در محفل قرآنی سربازان وظیفه گفت : خدمت سربازی ، خدمت مقدسی است که اگر همراه با وظیفه شناسی و تعهد باشد هم به عنوان خاطره ای خوب در ذهن باقی می ماند وهم ره توشه مطمینی برای آینده به شمار می آید.

وی افزود : در مسیر خدمت همواره تهدیداتی وجود دارد که باید با درایت و هوشیاری و مشورت با فرماندهان خود تهدیدات احتمالی را تبدیل به فرصتی برای ارتقای کاری نموده و همواره به فکر پیشرفت وتعالی خود باشید وهر آنچه که شمارا از این راه دور می نمایید از آن دوری نمایید.

اقامه نماز

مدیر کل زندانهای استان البرز در ادامه یادآورشد : در چند روز گدشته نیز افطار مهمان سربازان وطیفه ندامتگاه فردیس بودیم وبه جهت شرکت این عریزان در مراسم های عبادی و مذهبی ماه مبارک رمضان از فرماندهان شما خواستیم ۵روز مرخصی تشویقی به همه سربازان وظیفه زندانهای البرز اعطا ء شود .

گفتنی است در ادامه ضمن اقامه نماز مغرب و عشا ء سفره ضیافت افطار هم برپا گردید و مدیر کل زندانهای استان البرز روزه خود را به همراه سربازان و طیفه افطار نموده سپس از اندرزگاه شش ندامتگاه کرج بازدید و از نزدیک مشکلات زندانیان این اندرزگاه را بررسی و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار