بازدید ۸ساعته مدیر کل زندانهای استان البرز از ندامتگاه کرج/اقدامات چهارگانه اصلاح وتربیت از اذان صبح تا اذان مغرب

سید عبداله مرتضوی مدیر کل زندانهای استان البرز با هدف بررسی مشکلات زندانیان ندامتگاه کرج و نحوه اجرای برنامه های اصلاح وتربیت  ظهر دیروز از ندامتگاه کرج بازدید وبا بیش از ۱۵۰نفر از زندانیان  چهره به چهره دیداروگفتگو نمود .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان البرز مرتضوی طی این دیدار و بازدید ضمن استماع مشکلات زندانیان دستورات لازم را برای حل موارد مطرح شده تو سط مددجویان صادر نمود .

این گزارش حاکی است : مدیر کل زندانهای استان البرز در خاتمه این بازدید به  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان گفت : بازدید و نظارت از وظایف ذاتی اینجانب وتمامی اعضای شورای معاونین و روسای ادارات است ودراین بازدید علاوه بربررسی  روند فعالیت های اصلاحی و تربیتی با مددجویان در اندرزگاهها دیدار نمودم .    

دیدار چهره به چهره با زندانیان کرج

وی افزود : عمده مشکلات مطرح شده توسط زندانیان  مربوط به اطاله د ادرسی وپرونده  قضایی آنان است  وتعدادی هم از شرایط خانوادگی خود گله مند هستند  که مددکاران اجتماعی هر اندرزگاه مکلف شدند مشکلات مطرح شده را پی گیری و نتیجه را به اینجانب اطلاع دهند .

مرتضوی در خصوص نحوه انجام اقدامات چهارگانه اصلاح و تربیت در زندان کرج تصریح نمود : اقدامات اصلاح و تربیت و اقدامات تامینی،  دوبال پرواز در ارتقای مجموعه کاری  زندانها می باشند واین دواقدام لازم و ملزوم هم هستند وحلقه های تکمیل کننده یکدیگر نیز به شمار می آیند ، بنده تاکید نموده ام که اقدامات فرهنگی و تربیتی از اذان صبح تا اذان مغرب ادامه داشته باشند ودرحال حاضر خوشبختانه   برنامه های فرهنگی ، بهداشتی و درمانی ، اشتغال و حرفه آموزی ، مددکاری اجتماعی همسو وبا هم در حال اجرا هستند اما ما به وضع موجود  اصلا راضی نیستیم وسعی خواهیم نمود که علیرغم تراکم جمعیت کیفری موجود این اقدامات تعالی یابد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار