بازدید های منظم قضات از ندامتگاه ، گره از مشکلات قضائی مددجویان را باز می کند

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج ؛ در راستای سیاست های کاهش جمعیت کیفری در زندانها ، و بررسی مسائل و مشکلات مددجویان ، آقایاری معاون دادستان و سرپرست ناحیه ۲ دادسرای عمومی و انقلاب کرج  و جمعی از قضات با همراهی ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ،ضمن بازدید از ندامتگاه  با حضور در جمع مدد جویان به بررسی مشکلات قضایی آنها پرداختند.

ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج  ضمن ابراز خرسندی از حضور معاون دادستان و  قضات در ندامتگاه گفت:این بازدید در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان  و بررسی عرایض حضوری آن ها انجام گردید.

وی همچنین در ادامه در خصوص بازدید قضات از ندامتگاه بیان داشت : بازدیدهای منظم گره از مشکلات قضائی مددجویان را باز می کند و مددجویان بدون واسطه مسائل خود را با مراجع قضائی مطرح می کنند  که این بیانگر توسعه بیش از پیش عدالت و رأفت اسلامی در مجموعه های قضائی است و حضور مستمر قضات موجب دلگرمی و تسریع در روند رسیدگی  به مشکلات مددجویان است و دغدغه اصلی مددجویان رفع مسائل قضایی شان است که به این مهم دست می یابند.

در حاشیه این بازدیدآقایاری معاون دادستان کرج نیز   ضمن اعلام رضایت از وضعیت مطلوب نگهداری مددجویان اظهار داشت :تعامل مطلوب مسئولین زندان بامراجع قضائی نقش مؤثری در تسریع فرایندها و اقدامات در خصوص پرونده قضائی مددجویان دارد.

در پایان قضات در خصوص پیگیری و رفع مشکلات مددجویان، در چارچوب قانون قول مساعد دادند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار