بازدید مسئوول قضایی از ندامتگاه کرج

میرغفاری , معاون قضائی رئيس كل و رئيس حفاظت اطلاعات دادگستري  استان البرز از ندامتگاه كرج بازديد نمودند .

  به گزارش روابط عمومي ندامتگاه مرکزی كرج : مسئولين قضايي  و حفاظتی استان در جلسه اي مشترك با مسئولين ندامتگاه  مرکزی كرج در دفتر مدير ندامتگاه حضور يافته و از نزدیک  در جریان  امورات اعم از چگونگی  نگهداری و اصلاح و تربیت مددجویان قرار گرفتند .

این گزارش حاکیست  ابتدا ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج از وضعيت طبقه بندي و اسكان مددجويان و نوع فعاليتهاي تاميني و تربيتي را طي گزارشي ارائه و در خصوص رسيدگي به وضعيت قضايي مددجويان و تعامل بيشتر با قضات مربوطه و حل مشكلات آنان بويژه زندانيان فاقد ملاقات و نيازمند وكم بضاعت را خواستار گرديد.

  در ادامه هيئت قضايي به اتفاق مسئولين از سالنهاي ۹ و ۸  و آشپزخانه  ندامتگاه بازديد و از نزدیک با بيش از يكصد نفر از متهمين و محكومين ملاقات و مددجويان از نزديك به بيان تشريح مشكلات خويش پرداختند .

  میرغفاری , معاون رئيس کل دادگستري استان البرز در اين بازديد قول مساعد براي رسيدگي به مشكلات مددجويان در امور پرونده هاي قضايي و اعزام هيئتهاي مختلف بمنظور توجه هر چه بيشتر به مددجويان نياز مند و كم بضاعت و همچنين چاره انديشي بجهت كاهش جمعيت كيفري زندانها براي همكاري متقابل را ابراز داشت .

   در پايان هيئت بازديد كننده ضمن اعلام رضايت از خدمات بهداشتي , رفاهي , فرهنگي , تربيتي و ورزشي ندامتگاه كه توسط مدير و كاركنان و عوامل اداري و انتظامي صورت پذيرفته است تقدير نموده و توفيقات بيش از پيش مسئولين ذيربط را در خدمت هر چه بيشتر به مددجويان و انجام رسالت خطير تكريم ارباب رجوع در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري را آرزو نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار