اهداء “کتاب من زنده ام” نوشته خانم معصومه آباد به کارکنان زن در ندامتگاه مرکزی کرج توسط مدیر کل زندانهای استان البرز

به گزارش روابط عمومي ندامتگاه مرکزی کرج : به منظور پاسداشت مقام زن و حجاب  وهمچنین  درراستاي  ترويج فرهنگ كتابخواني  ، “کتاب من زنده ام” به نویسندگی خانم معصومه آباد به کارکنان زن در ندامتگاه مرکزی کرج توسط مدیر کل زندانهای استان البرز اهداء گردید.

این گزارش می افزاید : جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز در یک نشست صمیمی علاوه بر دیدار با خانم های شاغل در ندامتگاه مرکزی کرج کتاب من زنده ام را به جهت رشادت ها و زحماتی که نویسنده آن در دوران اسارت خود متحمل شده است را به همه کارکنان زن شاغل در ندامتگاه اهداء  کرد .

باقری در ادامه این جلسه سخنانی در خصوص حجاب گفت و فلسفه حجاب را اینگونه تشریح کرد رعایت پوشش باعث ابهت و وقار ، عظمت و بزرگی زنان و دختران در جامعه می شود زیرا وسیله خوبی برای معرفی و شناخت انها می شود.

مدیر کل زندانهای استان علاوه بر تعریف و تمجید از کتاب حاضر ، از نحوه پوشش و محجبه بودن کارکنان زن شاغل در زندانهای استان البرز نیز قدردانی نموده و اظهار داشت: من به خودم می بالم در چنین اداره ای مشغول به کار هستم که شما خانم های محجبه و با وقارو متین در آن شاغل هستید ، شماها مایه مباهات و فخر بنده در دیگر سازمان ها هستید  .

در پایان احمد شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی ندامتگاه مرکزی کرج گفت با توجه به دستورالعمل سازمانی ، مسابقه ای از کتاب یاد شده فوق در بین خانم های شاغل ندامتگاه برگزار خواهد شد و نفرات برتر این مسابقه جوایز نفیسی اهداء می گردد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار