انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در زندانهای استان البرز

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان البرز ، همسو با سایر اقشار جامعه ، زندانیان ، کارکنان و سربازان وظیفه  در انتخابات ۲ اسفند ۹۸ حضور گسترده داشتند .

این گزارش حاکی است، زندانیان اندرزگاههای تابعه که شناسنامه و کارت ملی  خود را در اختیار داشتند به همراه  کارکنان  شیفتی  و سربازان که در حین انجام وظیفه  بودند پای صندوق  سیار حاضر و رای خود را به صندوق رای انداختند.

احمد معتقد مدیر ندامتگاه فردیس در صبح انتخابات در خصوص برگزاری این دوره از انتخابات گفت : از یکهفته قبل به زندانیان اعلام شد که می توانند شناسنامه خود را جهت رای دادن به به ندامتگاه بیاورند و از طریق رادیوی داخلی ندامتگاه ضمن پخش برنامه های مناسبتی ، لحظه به لحظه اخبار انتخابات از طریق رادیویی صدای مددجو پخش می شد و به طور مستقیم و زنده با مسئولین تماس تلفنی برقرار و صدای آنان برای مددجویان به همت اداره فرهنگی ندامتگاه پخش شد .

وی افزود : مانند سنوات گذشته سعی شد هماهنگی های لازم در خصوص ورود صندوق رای به ندامتگاه انجام شود وی افزود :  مدیر کل زندانهای استان البرز نیز دستورات مبسوطی را در جهت ایجاد امنیت و مسائل مربوط به آن مبذول داشتند که بحمدالله با تلاش صورت گرفته بدون هیچ گونه  مشکلی و در سلامت کامل این دوره از انتخابات نیز در زندانهای البرز انجام شد .

معتقد تصریح نمود : براساس قانون حقوق شهروندی زندانیان همچون سایر اقشار مردم می توانند در تمامی حقوق اجتماعی برخوردار شوند به جز آنچه که قانون مجازات های اسلامی تعیین نموده و آنهم سلب آزادی است  وبایستی جرم و مجازات به یک میزان باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار