امنیت پایدار در اجرای اقدامات تربیتی نقش حایزاهمیتی دارد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج ؛در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و آشنایی بیشتر پرسنل وظیفه با برنامه های نورانی قرآن کریم و احکام مبین اسلام زندگی اسلامی یک دوره کارگاه آموزشی مسائل قرآنی (اخلاق و احکام اسلامی  )توسط حجه الاسلام والمسلمین جودی طی دو نوبت در هفته در بین پرسنل وظیفه یگان حفاظت در محل نمازخانه یگان وظیفه ندامتگاه مرکزی کرج برگزار گردید.

ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه  در حاشیه این کارگاه آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از واحد های یگان حفاظت و فرهنگی ندامتگاه گفت: در سایه نظم و امنیت است که کار های فرهنگی ،آموزشی،امور اصلاحی و تربیتی تحقق می یابد.

وی در ادامه با بیان اهداف  برنامه های آموزشی در بین پرسنل وظیفه بیان داشت:آموزش ها ی دینی و مذهبی از ضروریات است که هر مسلمانی نیاز به این آموزه ها برای حیات دینی خود در مسیر تعالی را دارد.

احمد شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی ندامتگاه مرکزی کرج ضمن بیان و تشریح از این دوره آموزشی گفت برگزاری این دوره با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری استان البرز در نمازخانه یگان حفاظت ندامتگاه مرکزی کرج برگزار گردید که با استقبال خوب سربازان وظیفه به اتمام رسید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار