البرز رتبه دوم کشور رادرآزادی زندانیان غیرعمدتوسط خیرین دارد

رییس کل دادگستری البرز با بیان اینکه اقدامات مهمی توسط ستاد دیه انجام شده است، گفت: سال گذشته این استان  به تناسب آمار زندانی که دارد رتبه دوم کشور را از حیث آزادی زندانیان به خود اختصاص داده و ۴۴۰ زندانی به کمک خیرین آزاد شده اند.

احمد فاضلیان عصر سه شنبه در جشن گلریزان ستاد دیه استان البرز که در فردیس برگزار شد، برگزاری جشن گلریزان را حرکتی نمادین اعلام کرد و افزود: خیرین در طول سال به ستاد دیه کمک می کنند که جا دارد از این خیرین تشکری ویژه داشته باشیم.
رییس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه از اواخر سال ۹۰ تا کنون حدود هزار و ۹۰۰ زندانی در استان البرز آزاد شده اند، خاطرنشان کرد: بدهی این زندانیان حدود ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.
وی با بیان اینکه امید داریم امشب نیز رکوردی دیگر در آزادسازی زندانیان داشته باشیم، گفت: هم اکنون ۳۵۰ زندانی با بدهی ای حدود ۶۰۰ میلیارد ریال در استان البرز وجود دارد که واجد شرایط آزادی هستند و امید داریم بتوانیم بخش عمده ای از آنها را آزاد کنیم.
رئیس هیئت مدیره ستاددیه اسنان البرز با بیان ابنکه ستاد دیه  کشور سعی دارد که زندانی غیر عمد در زندان ها وجود نداشته باشد، از نبود زندانی به جرم تصادف در زندان های البرز خبر داد و خاطرنشان کرد: این مهم نقش موثر قانون را نشان می دهد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار