اشک های  فرزندان خردسال مرد قاتل ، دل مادر مقتول را به رحم آورد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز ،مرد جوان بنام ج . ح  که سحرگاه دیروز برای اجرای حکم قصاص پای چوبه دار  در محل ندامتگاه مرکزی کرج  رفته بود با وساطت مدیر و مددکاران ندامتگاه مرکزی کرج و قاضی اجرای حکم  در آخرین لحظات با دریافت مهلتی دو ماهه به زندگی برگشت.

صبح چهارشنبه صدای گریه‌های پسر بچه هایی  که قرار بود با پدر اعدامیشان  وداعی تلخ داشته باشند فضای اطاق مدیر   ندامتگاه کرج را پر کرده بود.

پسر بچه های ۹ و ۱۰ ساله  ، خود را در آغوش پدر انداخته و محکم او را چسبیده بودند. مرد جوان اشک می‌ریخت و سرتا پای بچه ها را غرق در بوسه می‌کرد. نادم و پشیمان  ، می‌دانست این آخرین ملاقاتشان خواهد بود. بچه ها را به مادر خود سپرد و با اعضای خانواده خداحافظی تلخ و سختی را  انجام داد ،  اما خانواده مقتول که شاهد این صحنه رقت انگیز و ناراحت کننده بودند انگار دلشان از گریه‌های پسرک ها  لرزیده بود دیگر مثل قبل بر اجرای حکم اصرار نداشتند و بالاخره در آخرین لحظات در اقدامی خداپسندانه با دادن مهلتی دو ماهه به مرد جوان اجرای حکم را ناتمام گذاشتند.

این مرد جوان در سال ۹۳ پسر ۲۱ ساله‌ای را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود. وی پس از دستگیری مدعی شد به خاطر اینکه به روابط این پسر با همسر خود ظنین شده بود او را کشته است. وی پس از محاکمه به قصاص محکوم شد اما صبح دیروز درست پای چوبه دار با وساطت مدیر ندامتگاه  و مددکاران حاضر در صحنه اجرای حکم و قاضی اجرای حکم  و التماس‌های خانواده‌اش سرانجام خانواده مقتول به او فرصتی دو ماهه برای زندگی دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار