استقبال بی نظیر مردم شهر کرج از نمایش خیابانی مددجویان زندان باز کرج

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ، مددجویان زندان باز کرج، با نمایش خیابانی “یک بار برای همیشه ” به میان مردم در بوستان های شهر کرج آمدند و به اجرای نمایش پرداختند که با استقبال بی نظیر مردم مواجه شدند.

محمد جواد دژم نویسنده و کارگردان این نمایش در گفتگویی با روابط عمومی اداره کل بیان داشت: به لطف الهی و با تلاش صورت گرفته ، شاهد اجرای خوب مددجویان در سطح بوستان های شهر کرج هستیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر فراوان از ریاست محترم ستاد سازمان در صدور مجوز و حمایت مدیرکل محترم زندانهای استان البرز ، مسئول زندان باز و مسئولین قضایی استان افزود: با حمایت صورت گرفته از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، این نمایش با بازی جمعی از مددجویان بهبود یافته از مواد مخدر زندان باز آماده و طی روزهای گذشته در بوستان های نبوت، فاتح، خانواده، هامون و جهانشهر کرج ویژه عموم مردم اجرا شدکه با استقبال عموم مردمی که برای تفریح به بوستان ها آمده بودند مواجه گردید.

وی در ادامه این گفتگو افزود: این نمایش در راستای آموزش شهروندی و با هدف بیان مضرات مصرف مواد مخدر و آسیب های ناشی از آن که منتج به فروپاشی نظام خانواده می گردد آماده شد که پس از اخذ مجوز در بازبینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اماکن نیروی انتظامی با هماهنگی و حمایت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در قالب تئاتر خیابانی ویژه عموم ( بزرگسال و نوجوان ) اجرا می شود که خدارو شکر تماشاگران از این نمایش استقبال نمودند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اداره کل زندانهای استان البرز و مراجع قضای استان افزود: به دلیل محتوای آموزشی و جذابیت به کار گرفته در نمایش، این گروه با هماهنگی های لازم آماده اجرای این تئاتر خیابانی در تمامی فضاهای عمومی، مدارس، دانشگاه ها و… می باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار