اردوی ۲ روزه گروه جهادگران دندانپزشک منتظران ظهور در ندامتگاه فردیس کرج/ اهدای لبخند به مددجویان ندامتگاه فردیس

در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری  در خصوص کار جهادی و انقلابی با هماهنگی های به عمل آمده، گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور در تاریخ ۱۵ و ۱۶ خرداد سال جاری با حضور در ندامتگاه فردیس به انجام خدمات دندانپزشکی به مددجویان این ندامتگاه  پرداختند.

سید عبدالله مرتضوی مدیر کل زندانهای استان البرز با اعلام این خبر گفت : طی جلسه ای که با سرهنگ علی خانبابایی رئیس سازمان بسیج ادارات کل استان البرز و سرهنگ قربانی فرمانده بسیج شهرداری و همچنین جناب رضوانی مسئول گروه جهادی استان البرز داشتیم پیشنهاد این اردوی جهادی مطرح گردید.

وی افزود :  این اقدام جهادی به همت گروه دندانپزشکی منتظران ظهور با هماهنگی مدیریت گروه جهادی کمیته امداد امام خمینی کشور صورت گرفت که نتایج بسیار ارزشمندی برای مددجویان در پی داشت.

آنان برای مددجویان ما لبخند و عشق به زندگی به ارمغان آوردند

مدیر کل زندانهای استان البرز ضمن اهمیت کار برای خدا و اخلاص در عمل گفت : این دو روز که مصادف با ایام تعطیل هم بود برای مجموعه کاری زندانهای استان البرز روزهای پرافتخاری بود زیرا که توانستیم از این گروه جهادی درس جهادی بودن و جهادی عمل کردن را یاد بگیریم و قدردانشان هستیم، آنان برای مددجویان ما لبخند و عشق به زندگی به ارمغان آوردند.

 دکتر جلال عادلی سرپرست گروه جهادی منتظران ظهور در گفتگو اختصاصی با روابط عمومی اداره کل زندان های استان البرز گفت : جمعی از پزشکان سراسر کشور در این اردوی ۲ روزه تعداد ۴۰۰ مددجو را مورد معاینه قرار دادند و  از این تعداد ۶۰۳ مورد کشیدن، ۳۸ مورد جرم گیری، ۱۳۲ مورد ترمیم، ۲۵ مورد عصب کشی و پر کردن و ۳ مورد روکش به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون تومان انجام گردید که این هزینه ها طبق روال معمول توسط گروه جهادی منتظران ظهور وبه همت خیرین و پزشکان در همین گروه تهیه گردیده است .

وی افزود : تجربه حضور در ندامتگاه فردیس تجربه ای جدید و قابل تامل بود که برای اولین بار توانستیم به همت همه دوستان به خصوص اداره کل زندانهای استان البرز گروه جهادی ما  به زندانها راه پیدا کند. ما آمادگی داریم مجددا در این امر خیر و خطیر شرکت نمائیم و علاوه بر زندانهای استان البرز سایر زندانهای کشور را هم تحت پوشش خود قرار دهیم. 

گفتنی است؛ گروه جهادی دندانپزشکی منتظران مهدی از سال ۱۳۸۶ با هدف ارایه خدمات دندانپزشکی به قشر محروم جامعه فعالیت خود را به ساده ترین شکل ممکن، با آموزشهای بهداشتی فردی و توزیع مسواک و خمیر دندان در مناطق محروم آغاز نمود و تا کنون دارای ۵۰۰ عضو از سراسر کشور می باشد که از این تعداد ۲۰۰ عضو آن فعال است. هزینه های این گروه جهادی از طریق خیرین دندانپزشک، کمیته امداد، بسیج سازندگی و برخی از دستگاههای متولی تامین می شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار