اجرای هنرمندانه  گروه  خیرین فرهنگی ستاددیه استان البرز /مراسم تجلیل از عوامل فیلم انتظار…  برگزار شد

طی مراسمی از عوامل ساخت فیلم انتظار به کارگردانی و سرپرستی حمید قبادی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز تجلیل به عمل آمد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان البرز ، مراسم تجلیل از عوامل فیلم انتظار …. ویژه مشکلات مددجویان جرائم غیر عمد با حضور جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز با اعطای لوح تقدیر برگزار شد .

بنابر این گزارش در ابتدای این مراسم حمید قبادی کارگردان و مسئول روابط عمومی اداره کل ضمن تشریح فرایند تهیه فیلم و معرفی عوامل تولید گفت :  اهمیت ساخت فیلمی مستندی از مشکلات فردی و اجتماعی زندانیان جرائم غیر عمد  توسط آقای باقری مدیر کل زندانهای استان البرز به اینجانب اعلام شد که موضوع را با آقای علیزاده تهیه کننده محترم و عضو مجمع فرهنگی ستاددیه استان مطرح نمودم و ایشان عوامل تولید را معرفی نمودند.

وی افزود : هیچ کدام از عوامل هزینه ای  دریافت ننموده اند و اذعان داشتند این هم سهم ما برای آزادی زندانیان غیر عمد که انشااله خدااز ما بپذیرد .

این گزارش حاکی است  ؛ در ادامه جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز با بیان موفقیت آمیز بودن اکران  فیلم انتظار در جشن های گلریزان ستاددیه گفت : علاوه بر اینکه فیلم با حداقل امکانات تصویر برداری و کارگردانی تولید شد اما چون نیت خدای در آن بود مورد استقبال مردم و خیرین قرار گرفت .

وی افزود : ستاددیه به نام و یاد شهید لاجوردی رقم خورده است زمانیکه آن شهید والامقام در زمان حیات با برکت شان  به فکر حل مشکل زندانیان آبرومندی افتادند که از بد حادثه گرفتار بند و زندان شده اند این مهم در اولویت هیچ کس نبود و راهکاری هم برای نجات عده ای زندانی آبرومند و بدهکار نداشتند ولی اینک که انجمن ها ، گروهها ونهادهای باتمام توان خود و تحت هر عنوانی به کمک رسانی این قشر دردمند آمده اند و ازشما عزیزانی که نام اعضای گروه خیرین فرهنگی ستاد دیه را به خود داده اید و هنرنمایی نمودید تشکر و قدردانی می نمائیم .

گفتنی است در ادامه این مراسم با اعطای لوح تقدیر از گروه خیرین فرهنگی ستاددیه استان البرز تجلیل به عمل آمد .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار