اجرای مانورهای ضد شورش و اغتشاش می تواند حتی فکر درگیری و شورش را زندانها عقیم کند

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : به منظور اجرای مقابله با شورش های احتمالی و کنترل اغتشاش و همچنین افزایش ضریب امنیتی در ندامتگاه ، جلسه ای با حضور فرماندهان یگان های ویژه وانتظامی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز و مدیر ندامتگاه و فرمانده یگان حفاظت زندانهای البرز در ندامتگاه مرکزی کرج برگزار گردید.
این گزارش حاکیست در این جلسه بر تقویت توان نیروهای هر دو نهاد به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی تاکید و راهکارها مورد بررسی قرار گرفت
سید مجتبی حسینی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج در این حاشیه این جلسه ضمن تقدیر و تشکراز حضور فرماندهای ستادی و یگان ویژه انتظامی استان البرزگفت زندانها آبستن حوادث بوده و با نگهداری از برخی مجرمین و محکومین شرور ، هر لحظه احتمال تنش و درگیری می باشد و از طرفی هم با تعامل هرچه بیشتر یگان های انتظامی و ویژه با مسئولین ندامتگاه نقطه عطفی در جلوگیری از شورشهای احتمالی دانست .
وی همچنین تاکید کرد حضور فرماندهان و اجرای مانورهای ضد شورش در زندان می تواند حتی فکر درگیری و شورش را در نطفه از بین ببرد و این مهم نیز در افزایش ضریب امنیتی و حفاظتی لازم و ضروری است .
سرهنگ مرید فولادوند فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان البرز نیز در این جلسه از مسئولین انتظامی استان خواست تا با همکاری و تعامل هر چه بیشتر ، کلاسهای آموزشی در رابطه با آشنایی با خطرات احتمالی و همچنین نحوه کنترل به موقع در شرایط بحران و اغتشاشات درون زندان برای پرسنل وظیفه و صف برگزار نمایند.
گفتنی است در پایان این جلسه کلیه فرماندهای و مسئولین انتظامی استان البرز به همراه مدیر ندامتگاه از قسمت های مختلف از جمله پوسته داخلی و اندرزگاهها و اداره فرهنگی و تربیتی بازدید میدانی به عمل آوردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار